Ekspert finansowy z wieloletnim doświadczeniem i zaufaniem klientów

Swoje pierwsze kroki w świecie finansów stawiałam w jednej z największych firm związanych z doradztwem finansowym w Polsce. Umiejętności finansowe i analityczne zdobyłam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz podczas wielu szkoleń zawodowych. Wiedza, którą stale pogłębiam pozwala mi zdobywać nowe grono zadowolonych klientów.

Podczas realizacji swoich codziennych zadań dbam przede wszystkim o najwyższe standardy obsługi klienta. Do tematu pomocy w wyborze oferty kredytowej podchodzę kompleksowo i indywidualnie. Kredyt zwykle dobieram odpowiednio do sytuacji finansowej swoich klientów .

W swojej działalności kieruje się przede wszystkim zasadą im mniej formalności i jaśniejsze zasady udzielania kredytu tym dla klientów lepiej. Dlatego Jeżeli zawiłe procedury bankowe uniemożliwiły Ci uzyskanie kredytu, sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

Wieloletnia działalność na rynku potwierdziła, że jestem w stanie wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową. W 2018 roku zostałam Trenerem Biznesu. Dlatego dzisiaj także skupiam się na prowadzeniu szkoleń z dziedzin związanych z finansami, a także organizuje warsztaty z pewności siebie. Od kilku lat prowadzę także blog parentingowy.

Patrycja Gaweł

Ekspert finansowy

Współpracuję z:

Menu