Nasze miejsce na ziemi

Pamiętacie swoje dzieciństwo? Pamiętacie ile razy bawiliście się w dom?

Posiadanie swojego miejsca na ziemi to marzenie każdego człowieka. Od najmłodszych lat mieszkanie czy też dom kojarzy nam się z bezpieczeństwem, z czymś co jest nasze, miejscem do którego zawsze z chęcią i tęsknotą wracamy.

Nie bez powodu po powrocie z cudownych wakacji mówimy „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Ile pięknych chwil i wzruszających momentów doświadczamy właśnie w naszym gniazdku? Wiele.

W życiu wszystko dzielimy na etapy. Najpierw dzieciństwo, taka beztroska zabawa w dom „pod kocami”. Pamiętacie swoją bazę z kocy i krzeseł? Ile przy tym było zabawy.

Potem dorastamy. Nasze plany na przyszłość zaczynają nabierać realnych kształtów. Studia, wynajem pokoju, tak aby było tanio. Jedno mieszkanie najlepiej na 3 osoby, ale z własnym pokojem. Później  zakup pierwszego samochodu „byle mało palił i jeździł”, praca dorywcza i praca już taka na stałe, taka pewna. Aż w końcu nasze horyzonty się poszerzają i zaczynamy myśleć o czymś naszym.

Od życia jednak pragniemy czegoś więcej. Własne M2, to coś od czego zaczynamy,  musi być idealne, nie może być za drogie i przede wszystkim w centrum miasta.

Naszych preferencji jest wiele, i gdy w końcu się decydujemy na zakup okazuje się, że tyle samo jest wymagań i warunków, które należy spełnić przystępując do kredytu hipotecznego.

W praktyce jednak to naprawdę nic strasznego, jeżeli macie wsparcie i opiekę doświadczonego eksperta kredytowego.

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Samemu bądź z bliską osobą realizuje. To co wydaje się nam mało realne i nieosiągalne gwarantuje Wam, że jest czymś całkiem przyziemnym.

Potrzebujecie odrobinę dobrych chęci, nieco zaangażowania i mnie – Waszego eksperta z doświadczeniem. Łącząc ze sobą te trzy rzeczy możecie w niedalekiej przyszłości stać się właścicielami swojego mieszkania.

Nie ma na co czekać, to naprawdę nic trudnego, wystarczy wybrać dobrego przewodnika na tą życiową podróż. Jako ekspert kredytowy pomogę Wam przejść przez gąszcz formalności i pomóc wybrać najkorzystniejsza dla Was ofertę kredytu hipotecznego.

Kredyt chociaż kojarzy się z czymś co nas przytłacza i zobowiązuje na długie lata, to jeśli dokonacie dobrego wyboru nie wiąże się z wielkim obciążeniem.

Zapraszam do kontaktu.

Następny wpis
Zadatek czy zaliczka? Jaką formę zabezpieczenia pieniężnego wybrać przy podpisywaniu umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Brak wyników.

1 komentarz. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu